Bolv xPress Korce

Vila Aleksandër ka nje stil modern dhe tradicional njëkohësisht, me në arredim të kuruar në detaj. Ambjente relaksuese, bar e dhoma komode për të shijuar Korçën me gjithë hijeshinë e saj! Vetëm 3 km nga qendra e Korçës, Vila Aleksandër ofron bar, kopësht, pajisje për grill dhe parking falas në ambjentet e saj. Nën konceptin “fjetje dhe mengjes“ vila ofron shërbim recepsioni 24 orë, shërbim në dhomë, si dhe klientët mund të shijojnë çdo ditë mëngjes të shijshëm tradicional Shqiptar.

Kontakt

M. 069 700 2626

E. [email protected]

Booking:

A. Rruga Muzakajt, prane karburantit Bolv, Korçë, Albania

Google Map: